آموزشگاه آیلتس

آموزشگاه آیلتس گاما تهران با دارا بودن یک مجموعه آموزشی برای موفقیت شما در دوره آیلتس؛ بهترین انتخاب کلاس آیلتس تهران برای شما است.

آموزشگاه آیلتس گاما انتخابی مطمئن برای کسب نمره عالی در آزمون آیلتس است؛ چرا که بهترین خدمات آموزشی را به شما ارائه می‌دهد. کسب بهترین مشاوره را از گاما داشته باشید تا با توجه به اهداف، بهترین روش‌های دستیابی به نمره لازم را داشته باشید.

شعب آموزشگاه آیلتس گاما

آموزشگاه آیلتس گاما تهران دارای دو شعبه است که دسترسی شما را به آموزشگاه‌ها در دو نقطه تهران آسان‌تر می‌کند. هر دو آموزشگاه آیلتس تهران دارای کیفیت بالایی از خدمات و آموزش هستند و یادگیری آیلتس را برای شما تسهیل می‌بخشند.

مشخصات

شعبه آدرس شماره تماس
شعبه میرداماد تهران بلوار میرداماد، مابین خیابان کازرون و شمس تبریزی جنب پمپ بنزین 02191002349
شعبه غرب تهران، بلوار آیت ا.. کاشانی، خیابان سازمان آب، خیابان گلستان اول، پشت پارک استقلال پلاک 27 02191002542

09190192294

09190757101

زبان‌های آموزشگاه گاما تهران

هر دو آموزشگاه آیلتس تهران دارای چندین خدمات هستند و نیازهای یک زبان‌آموز را به خوبی رفع می‌کنند؛ اما دوره‌های زبان گاما را می‌توان به شرح زیر دانست:

 • انگلیسی
 • آلمانی
 • فرانسه
 • ترکی استانبولی
 • روسی
 • چینی
 • ایتالیایی

تعیین سطح زبان


کارگاه‌های آیلتس تهران

کارگاه‌های ielts گاما فرصت یادگیری هرچه بهتر را به شما می‌دهد و بهترین فرم آمادگی در آزمون را برای شما فراهم می‌کند.

کارگاه reading

کارگاه reading گاما با دارا بودن بهترین اساتید و تجهیزات مدرن آموزشی، می‌تواند شما را در بهترین فرم آزمون آیلتس قرار دهد.

کارگاه Writing

ورکشاپ‌های writing گاما بالاترین سطح آموزش را به شما ارائه می‌دهد. خلاقیت نوشتاری و مدیریت زمان، دو عنصر اصلی در کارگاه writing گاما است که شما می‌توانید به راحتی این مهارت را با آموزشگاه گاما فرا بگیرید.

کارگاه Listening

کارگاه listening گاما با دارا بودن بهترین متدهای آموزشی، شما را برای کسب بهترین نتیجه در آزمون آیلتس آماده می‌کند. آموزشگاه آیلتس گاما تکنیک‌های درک و فهم شنیداری شما را در زبان انگلیسی افزایش می‌دهد.

کارگاه speaking

کلاس‌ آیلتس گاما می‌تواند در حوضه speaking با تدریس اصولی و آموزش انواع مختلفی از لغات، تمامی تکنیک‌های Speaking را برای موفقیت شما در آزمون آیلتس تضمین کند.

دوره‌های کلاس آیلتس گاما

موسسه گاما دوره‌های مختلف آمادگی آیلتس را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌دهد که می‌تواند از سطوح مبتدی تا پیشرفته را به شما آموزش دهد.

آموزش‌های آکادمیک و فشرده آیلتس گاما، در اکثر شهرهای ایران در دسترس است.

دوره‌های آنلاین آیلتس

آموزش‌های آنلاین کلاس آیلتس گاما می‌تواند با پلتفرم ارتباطی اختصاصی در دسترس تمامی مردم عزیز ایران باشد. این دوره‌ها از نظر محتوا و کیفیت آموزشی هیچ تفاوتی با دوره‌های حضوری ندارند و شما می‌توانید در هر زمان و مکانی که هستید در این کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره فشرده

این دوره‌ها برای کسانی مناسب است که وقت کمی برای آماده شدن برای آزمون آیلتس دارند. در این دوره‌ها مطالب به صورت فشرده و در طول مدتی کوتاه تدریس می‌شوند.

دوره ترمیک

این دوره‌ها برای کسانی مناسب است که می‌خواهند به طور کامل و جامع برای آزمون آیلتس آماده شوند. در این دوره‌ها تمام مطالب آزمون به طور کامل تدریس می‌شود؛ همچنین با قرارگیری در محیط آموزش و گفتگو روند موثرتری را در آموزش فرا خواهید گرفت.

سطوح مختلف آموزش

گاما یک آموزشگاه جامع برای هر دوره آموزش یک زبان‌آموز است و آموزش آیلتس را در هر سطح به بهترین نحو به شما ارائه می‌دهد.

سطح نمره
 

مبتدی

Intermediate

A1 حداکثر 3
A2 3 – 4.5
 

متوسط

Upper-Intermediate

B1 5 – 6
B2  6.5 – 7.5
 

پیشرفته

Advanced

C1  8 – 9
C2 9.5 – 10

شهریه آیلتس گاما

هزینه کلاس آیلتس و برنامه‌های در حال اجرای آیلتس را می‌توانید با یک کلیک مشاهده کنید؛ شهریه آیلتس گاما به صورت بازه زمانی مشخص می‌شود که هزینه هر کدام براساس دوره ترمیک و فشرده متفاوت است.

کلاس‌های حضوری آیلتس گاما

کلاس‌های آنلاین آیلتس گاما

دلایل انتخاب گاما

 • اساتید مجرب
 • دوره‌های مختلف آموزش
 • سطوح مختلف آموزش
 • آموزش آنلاین و حضوری
 • سابقه درخشان زبان‌آموزان
آموزشگاه آیلتس آنلاین

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا