مقالات اصفهان

کلاس زبان گرجی در اصفهان

کلاس زبان گرجی در اصفهان

موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار در تمام شهرهای ایران اقدام به راه اندازی دوره اموزش زبان گرجی با اساتید نیتیو نموده است.تصور کنید برای کسب و کار یا زندگی به گرجستان رفته اید و در انجا بخاطر نداستن زبان گرجی حاصل یک عمر تلاش خود را فقط به خاطر ندانستن زبان گرجی از دست دهید.این غیر قابل قبول است!!

آموزشگاه زبان گرجی اصفهان

شما به دوره کوتاه در دپارتمان تخصصی کلاس زبان گرجی موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) نیاز خواهید داشت.
این دوره با عنوان دوره کاربردی زبان گرجی در مدت 3 ماه متقاضیان را به حدی میرساند که نیازهای اولیه خود را مرتفع نمایند.

 

کلاس_زبان_گرجی

برای ارتباط با مردم گرجستان کدام زبان را یاد بگیرم؟

متاسفانه به علت راهنمایی و مشاوره های اشتباه کسانی که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند زبان روسی یا زبان انگلیسی را انتخاب می کنند در صورتی که نسل جوان گرجستان بیشتر با زبان انگلیسی و نسل مسن بیشتر با زبان روسی آشنایی دارند. با توجه به اینکه زبان رسمی گرجستان ، زبان گرجی ( زبان کارتولی ) است لازم است که جهت مهاجرت به گرجستان و یا  راه انداری کسب و کار خود و دانستن قوانین کسب وکار در این کشور حتما با زبان گرجی آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.

یادگیری زبان گرجی برای کسب و کار در گرجستان ضروری است. چه بسا افرادی که به دلیل ندانستن زبان گرجی و به تبع آن عدم درک قوانین کسب و کار گرجستان کلیه سرمایه خودرا از دست داده اند بنابراین اگر به دنبال به دست آوردن موقعیت شغلی و یا راه اندازی کسب و کار جدید می باشید واگر می خواهید به دلیل ندانستن اطلاعات و قوانین در گرجستان شکست نخورید یادگیری زبان گرجی ضروری می باشد . حداقل در یک دوره کلاس زبان گرجی شرکت کنید.

آموزش خصوصی زبان گرجی

کلاس های زبان گرجی موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) برای راحتی متقاضیان کلاس های متنوعی را فراهم اورده است.

در منزل،محل کار،خانه و یا در موسسه ما به صورت خصوصی یا گروهی زبان گرجی یاد بگیرید.جهت هماهنگی و ثبت نام و اطلاع از تاریخ کلاس ها با شماره انتهای مقاله تماس بگیرید.

آیا قصد تحصیل در گرجستان را دارید؟

زبان تحصیلی در گرجستان زبان گرجی و انگلیسی می باشد و در مواردی هم زبان روسی اما اغلب مردم در گرجستان انگلیسی نمی دانند و نسل مسن بیشتر با زبان روسی آشنایی دارند بنابراین برای برقراری ارتباط بهتر و موفقیت هرچه بیشتر دانستن زبان گرجی ضروری است.

دانستن زبان به معنای درک فرهنگ و قوانین محلی است.

مزایای یادگیری زبان گرجی

  1. برقراری ارتباط بهتر با مردم گرجستان
  2. بدست آوردن موقعیت های شغلی بهتر
  3. دانستن زبان مشتری برای متقاعد کردن وی به انعقاد قرار داد در کسب و کاری که به راه انداخته اید بسیار تاثیر گذار می باشد
  4. درک بهتر قوانین و راهکارهای پیشرفت در گرجستان

جهت شرکت در دوره های آموزشی زبان گرجی در اصفهان با ما تماس بگیرید:

 

موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش )

07136475292

07136344314

امتیازات این محتوا : post
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *