معرفی بهترین کلاس آیلتس بوشهر

در حاشیه خلیج فارس، شهر بوشهر خودنمایی می‌کند؛ این شهر در حال حاضر دارای چندین آموزشگاه نمونه است و کلاس آیلتس بوشهر از کیفیت بالایی برخوردار است. کیفیت دوره آیلتس بوشهر با وجود این آموزشگاه‌ها از سطح بالایی برخوردار است و می‌تواند تجربه‌ای عالی را از تجربه کلاس آیلتس بوشهر به شما بدهد.
شما می‌توانید با مشاهده لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر، به راحتی یک کلاس آیلتس در بوشهر انتخاب کنید و از هزینه آیلتس بوشهر اطلاعات لازم را کسب کنید.

لیست آموزشگاه‌ها و کلاس آیلتس بوشهر

چندین آموزشگاه آیلتس در بوشهر وجود دارد؛ اما شما می‌توانید با این لیست بهترین دوره آیلتس بوشهر را بشناسید و تماس بگیرید. لیست کلاس‌های آیلتس بوشهر به شرح زیر است:

آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما برندی معتبر برای کلاس آیلتس بوشهر و سطح کشور است و عضوی جداناشدنی از لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر است. این آموزشگاه آیلتس بوشهر با دارا بودن بالاترین استانداردهای تدریس، یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای انتخاب بهترین دوره آیلتس بوشهر است.


آدرس: بوشهر، خیابان باهنر، جنب کلینیک گلبرگ، پلاک 75

شماره تماس: 09190192061
اینستاگرام: gama_bushehr

دوره آیلتس بوشهر

سایت: gamafars.com

دوره‌های آیلتس گاما

آموزشگاه گاما دارای یک پکیج کامل در آموزش آیلتس است و می‌تواند براساس نیاز و زندگی روزانه هر زبان‌آموز تنظیم شود.

دوره حضوری

این دوره بر اساس سطح شما تعیین می‌شود و می‌تواند از سطح 1 تا 7 طبقه بندی ‌شود و مهارت‌های ielts را به خوبی فرا بگیرید. در این کلاس‌ها می‌توان تعامل زیادی را با زبان‌آموزان دیگر داشت و تقویت بیشتر زبان را به وجود آورد.

کلاس مدت زمان آموزش جلسات زمان هر جلسه
pre ielts 1 2 ماه 20 جلسه 2 ساعت
Pre ielts 2 2 ماه 20 جلسه 2 ساعت
Ielts 4 4 ماه 30 جلسه 2 ساعت
Ielts 5 2 ماه و 3 هفته 35 جلسه 2 ساعت
Ielts 6 3 ماه 35 جلسه 2 ساعت
Ielts 7 3 ماه 35 جلسه 2 ساعت

 

دوره آنلاین

دوره آنلاین برای افرادی که دارای محدودیت‌های زمانی هستند بسیار مناسب است و می‌توانند فارغ از مکان به راحتی در کلاس حاضر شوند.
آموزش آنلاین آیلتس گاما می‌تواند در بسیاری از موارد موثر باشد که می‌توان دسترسی به جلسات آموزشی از هر مکان و ارتباط با پشتیبانی در نظر گرفت.

لیست کلاس آنلاین آیلتس گاما

دوره فشرده

دوره‌های فشرده آیلتس گاما در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را برای آزمون آیلتس آماده می‌کند؛ این دوره‌ها جلسات بیشتری را در طول هر مرحله از آیلتس دارد. دوره فشرده آیلتس گاما می‌تواند به صورت مهارت‌های مجزا نیز تدریس شود و ضعف شما را در هر یک از مراحل چهارگانه آیلتس تقویت کند.

همچنین شما می‌توانید هر یک از مهارت‌های چهارگانه آیلتس را به صورت مجزا آموزش ببینید و نقط ضعف خود را بهبود ببخشید.

تعیین سطح آیلتس بوشهر

زبان‌های دیگر

گاما یک آموزشگاه همه چیز تمام برای هر زبان‌آموز است و تجربه آموزش در گاما در هر زبانی برای شما کاربردی و جامع خواهد بود؛ شما می‌توانید زبان‌های زیر را در گاما آموزش ببینید:

  • ایتالیایی
  • آلمانی
  • فرانسه
  • چینی
  • روسی
  • ترکی

چرا گاما؟

گاما با دارا بودن برترین اساتید بالاترین کیفیت آموزش را به شما ارائه می‌دهد که همسو با جدیدترین متدهای آموزشی جهان است. همچنین این آموزشگاه دارای بهترین ابزارهای آموزش و تدریس است که تجربه‌ای متفاوت از آموزش را برای هر زبان‌آموز به وجود می‌آورد.
فارغ التحصیلان گاما نیز با بهترین نتیجه از آزمون آیلتس خارج شده‌اند که کارنامه کاری این آموزشگاه را به بهترین نحو به شما نشان می‌دهد.
گاما در شهرهای بزرگ ایران و 2 شعبه در تهران یک برند معتبر در آموزشگاه‌ها است و همواره عضوی جداناشدنی از لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر است.

آموزشگاه زبان سرا

برای انتخاب کلاس آیلتس بوشهر، انتخاب‌های زیادی وجود دارد؛ اما آموزشگاه زبان سرا عضوی مهم از لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر است.
آدرس: بوشهر، خیابان امام خمینی، خیابان بوستان ششم

شماره تماس: 07731412200
اینستاگرام: zabansara.ir

لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر

خدمات

  • تدریس چندین زبان زنده دنیا
  • ارائه دوره‌های مختلف تدریس

آموزشگاه شکوه ایران

آموزشگاه شکوه ایران عضو دیگری از بهترین آموزشگاه‌های آیلتس بوشهر است و می‌تواند به راحتی نیازهای یک زبان‌آموز را رفع کند؛ مشخصات این آموزشگاه به شرح زیر است:
آدرس: بوشهر، خیابان باغ زهرا، جنب کوچه کلانتری

شماره تماس: 07733538633
اینستاگرام: shokouh.official

آموزشگاه آیلتس شیراز

خدمات

  • آموزش چندین زبان خارجی
  • ارائه دوره‌های حرفه‌ای آیلتس

جمع بندی
چند کلاس آیلتس بوشهر را به شما معرفی کردیم که لیست بهترین آموزشگاه‌های آیلتس را تکمیل می‌کند. از نظر شما یک دوره آیلتس بوشهر باید چه فاکتورهایی را داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا