مقالات اصفهان

کلاس آنلاین آیلتس اصفهان

این دوره هیچ تفاوتی با کلاس خصوصی ندارد. بهترین مزیت این دوره، نداشتن محدودیت زمانی است و این قدرت را به زبان آموزان می‌دهد که در هر جایی که قرار دارد و در هر زمانی از قدرت آموزشی ما بهره‌مند شوند.

کلاس آنلاین آیلتس اصفهان

مطالبی که در کلاس های آنلاین آیلتس اصفهان در اختیار شما قرار میگیرد با کلاس‌های خصوصی‌مان هیچ تفاوتی ندارد. چرا که در این دوره فقط و فقط حضور شما و آمادگی اساتید ما برای در اختیار قرار دادن مطالب فیلتر شده و مکانیزه چشمگیر می‌باشد.

کلاس آنلاین آیلتس تهران

 

در گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) شما فقط یکبار هزینه پرداخت میکنید

 حتی اگر در آزمون اصلی موفق به کسب نمره لازم نشوید مجددا و بصورت رایگان آموزش خواهید دید
گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) از شروع تا ایلتس کنار شما میمیاند.

روش های ارتباطی موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش )

موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) نمیخواهد صرفا یک محصول به شما فروخته و با شما خدافظی کند.این دوره آنلاین آیلتس به آموزش آنلاین آیلتس می پردازد کاملا پشتیبانی شده و بهتر است بدانید اگر پشتیبانی منتورشیپ آیلتس در موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) نباشد یک مجموعه خود آموز نمیتواند خیلی مفید واقع شود.

تماس ها و جلسات پشتیبانی دوره های آنلاین گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) با استفاده از برنامه های واتس آپ،تلگرام و اسکایپ انجام میشود.

هدف کلاس های آنلاین آیلتس

هدف ما از برگزاری دوره‌های آیلتس آنلاین، برقراری ارتباط از راه دور و راحت‌تر بودن شرایط برای زبان‌آموزانی است که دسترسی آسانی به ما ندارند.
تاثیر این دوره و تعداد جلساتی که برگزار می‌شود به سطح یاگیری زبان‌ آموزانی‌ که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد با توجه به تجربه‌ای که  اساتید و کارشناسان ما در این زمینه دارند معمولا تعداد این جلسات به 15 تا 20 جلسه می‌رسد.
بهترین مزیتی که این دوره برای متقاضیان دارد، نداشتن محدودیت زمانی است و این قدرت را به زبان آموزان می‌دهد که در هر نقطه ای از کشور که قرار دارند و هر تایمی که مد نظرشان می‌باشد کلاس را برگزار کنند و از قدرت آموزشی ما بهره‌مند شوند
هر جلسه 1.5 ساعت ( یک ساعت و سی دقیقه ) می‌باشد، که تایم و حجم محتویات آموزشی ارائه شده در این جلسات هم به سطح یادگیری زبان آموزانی که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد.
این دوره هیچ تفاوتی با کلاس خصوصی ندارد، به گونه ای که میتوان آن را یک دوره خصوصی در نظر گرفت.

برای شرکت در کلاس های آیلتس گاما ( فرهنگ پژوهان دانش ) کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید:

موسسه گاما ( فرهنگ پژوهان دانش )

021-2222-2608

071-3647-5292

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا